معده انگلستان فرانسوی بازیکنان تاریخ

معده: انگلستان فرانسوی بازیکنان تاریخ فرانسه لیگ برتر انگلیس الکساندر لاکازت farance

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تحویل سکه‌های پیش‌فروش ۳ماهه از فردا

دبیر کل بانک مرکزی از تحویل سکه‌های پیش فروش با سررسید سه ماهه از ۲۶ تیرماه خبر داد. 

تحویل سکه‌های پیش‌فروش ۳ماهه از فردا

تحویل سکه های پیش فروش ۳ماهه از فردا

عبارات مهم : مرکزی

دبیر کل بانک مرکزی از تحویل سکه های پیش فروش با سررسید سه ماهه از ۲۶ تیرماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، طرح پیش فروش سکه از بهمن ماه تا فروردین ماه امسال اجرایی شد و تا فروردین ماه در دو سررسید شش ماهه و یک ساله بود که در ادامه به سررسیدهای یک، سه، شش، ۹، ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه عوض کردن کرد. در آخر طرح پیش فروش حدود هفت میلیون و ۶۰۰ هزار قطعه سکه فروش رفت که نزدیک به یک میلیون آن سکه های یک ماهه بود و مابقی در سررسیدهای دیگر. سکه های یک ماهه در اردیبهشت ماه تحویل شد و اکنون وقت تحویل سکه های سه ماهه است.

آن طور که محمود احمدی-دبیرکل بانک مرکزی- به ایسنا اعلام کرده است سکه های پیش فروش سه ماهه طبق وعده در آخر تیرماه و از روز بیست وششم در شعب بانک ملی به صاحبان آن تحویل خواهد شد.

تحویل سکه‌های پیش‌فروش ۳ماهه از فردا

احمدی با اشاره به این که سکه های پیش فروش یک ماهه در وقت خود تحویل شد، گفت: ولی هر آنچه که دارندگان سکه های پیش فروش تحویل نگرفتند، نزد بانک امانت باقی مانده و هر وقت که اراده کنند، می توانند مراجعه کرده و آن را دریافت کنند. این در حالی است که سکه های تحویل سه ماهه که در ماه جاری تحویل آن شروع می شود، به روال قبل بوده و دارندگان می توانند آن را تحویل بگیرند، ولی اگر در وقت آن مراجعه نکردند نزد بانک امانت باقی خواهد ماند.

اما در حالی در مدت اخیر بحث هایی راجع به محدود کردن تحویل سکه های پیش فروش به علت خرید با تعداد اوج از سوی بعضی دارندگان مطرح شده است است که دبیر کل بانک مرکزی تاکید کرد که این بانک به تعهد خود جهت تحویل سکه های ثبت نامی عمل خواهد کرد و تمامی کسانی که جهت سکه های پیش فروش اقدام کرده بودند، به طور حتم در وقت سررسید آن، این سکه ها را به طور فیزیکی تحویل خواهند گرفت و تردیدی در این عنوان وجود ندارد.

دبیر کل بانک مرکزی از تحویل سکه‌های پیش فروش با سررسید سه ماهه از ۲۶ تیرماه خبر داد. 

باید یادآور شد که سکه های پیش فروش که درمجموع حدود هفت میلیون و ۶۵۰ قطعه تمام بهار آزادی بود تا سال ۱۳۹۹ در سررسیدهای مقرر تحویل می شود. از این تعداد پنج میلیون و ۹۰۰ هزار قطعه مربوط به سال ۱۳۹۷ یک میلیون و ۳۴۰ هزار قطعه در سال ۱۳۹۸ و ۴۰۸ هزار سکه در سال ۱۳۹۹ هست. جهت تیرماه امسال که سکه های با سررسید سه ماهه هستند، حدود ۶۶۶ هزار و ۵۰۰ قطعه تحویل می شود.

همچنین در مردادماه ۲۹۲ هزار قطعه، شهریور ۳۳۶ هزار قطعه، مهر یک میلیون و ۲۸۷ هزار قطعه، ۹۰۷ هزار قطعه در آبان، ۷۰ هزار قطعه در دی ماه، ۸۶۵ هزار قطعه در بهمن و ۶۷۷ هزار قطعه در اسفندماه تحویل خواهد شد. این در حالی است که جهت اردیبهشت ماه ۷۹۹ هزار قطعه سکه تحویل شده است است.

در حال حاضر قیمت سکه در بازار حدود دو میلیون و ۸۰۰ تا دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله می شود و اختلاف قیمت بین سکه های پیش فروش و قیمت بازار قابل توجه خواهد بود. قیمت قطعی سکه پیش فروش در سررسیدها از این قرار بود؛ سکه تحویل یک ماهه یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان، سه ماهه یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، شش ماهه یک میلیون و ۴۷۵ هزار تومان، 9 ماهه یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان، یک ساله یک میلیون و۳۵۰ هزار تومان، ۱۸ ماهه یک میلیون و ۲۴۵ هزار تومان و ۲۴ ماهه یک میلیون و ۱۱۶ هزار تومان.

تحویل سکه‌های پیش‌فروش ۳ماهه از فردا

واژه های کلیدی: مرکزی | میلیون | سررسید | بانک مرکزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz